marți, 29 noiembrie 2011

Vand Golf 3

Vand Golf 3 , 1.4 , ABS, trapa,4 usi,airbag,1993,stare buna, culoare rosie.
Relatii la tel. 0724558599

Caut Partener Afaceri Codlea

Caut partener de afaceri avand spatiu concesionat cladirea (fostei centrale termice in Codlea Nord)150 mp si inaltime 4,5m, trifazic, apa , canalizare. Tel 0766802729 Rad Maria

miercuri, 23 noiembrie 2011

Angajez vanzatoare Elliana Mall

Angajez urgent vânzător -gestionar ,pct. lucru Eliana Mall.Program flexibil ,carte muncă ,salariu fix+comision.De preferat fete.
Emil 0751089316 - CV pe email : emil.brasov@yahoo.com

Vand Plasma Panasonic

Vand Plasma Panasonic TH 42PX8ESA 106cm 1024x768 1000000:1 HDMI
Relatii la tel.‎ 0785736963

Inchiriez garsoniera Codlea

Ofer spre inchiriere garsoniera in Codlea ,str.Dacia,24 mp,izolat,termopan,usa metalica,parchet,400 Ron.
 Tel.0730156160

Servicii transport marfa

Efectuez transport marfa cu auto-utilitara IVECO 1.5-3t, 16m3, neg in functie de km.,
ofer factura,  tel - 0724093946

Vand apt 2 camere Codlea

Vand apartament 2 camere, situat in Codlea Nord bl.1,scA,ap1.
Centrala termica propie.Pret 21000  euro
0743985485

duminică, 20 noiembrie 2011

Vand Sistem Pc

Vand PC - AMD Athlon 2400+, 2xDVD-RW, 1xHDD 40 gb, 1xHDD 200 gb, sunet 5.1, 1gb ram, sursa 450W, video 64 mb/128 biti/tv-out, retea 10/100mbps, monitor 17", tastatura, mouse. 400 ron - George Barta Nr contact - 0720361400

sâmbătă, 19 noiembrie 2011

Angajam ospatarita in Codlea

Pizzeria "Best Pizza" din Codlea cauta ospatarita cu experienta pentru angajare, relatii la tel. 0760.543.001

Vand lift incarcare marfa

 Vand lift ( incarcator manual) greutate transportata: 100kg la inaltime de 2m, ideal pentru incarcarea sacilor in camioane, alimentare 380 V, pret: 200Euro. Tel 0722319850

Vand Teren Intravilan Codlea

Vand urgent teren DN1 (Codlea-Brasov), Zona intravilana, suprafata 8600 mp, front stradal 30 metri, utilitati în apropriere. Pret: negociabil - 0766308091 - Str.Lunga 82 - andrei_mrsn@yahoo.com

joi, 17 noiembrie 2011

Vand Teren Codlea

Vand  teren DN1 (Codlea-Brasov), Zona intravilana, suprafata 20.000 mp, front stradal 200 metri, utilitati in apropiere. Pret: negociabil - 0766308091 - Str.Lunga 82 - andrei_mrsn@yahoo.com

Angajam personal - DTR Sisteme Tehnice - Codlea

SC DTR Draexlmaier Sisteme Tehnice Romania angajeaza: Tehnician Achiziţii - Disponent

Cerinte:
-Studii tehnice medii cu specializare în construcţii de maşini
-Cunoştinţe de desen tehnic
-Limba germană şi engleză - nivel conversaţional
-Gândire tehnică şi analitică
-Abilităţi de comunicare
-Capacitate de lucru în echipă
-Abilităţi organizatorice
Descriere post:
-Planificarea, coordonarea şi supravegherea activităţilor specifice realizării comenzilor de care răspunde la furnizorii subcontractaţi
-Negocierea aspectelor tehnice, de termene şi de preţ cu clienţii (caiete de sarcini,specificaţii, oferte, etc.) şi comenzi de achiziţii
-Contact permanent cu furnizorii
-Actualizarea bazei de date cu ultimele informaţii existente
-Stabilirea fluxului informaţional în sectorul său sau vis a vis de terţi
-Gestionarea şi controlul stocurilor
Trimite-ti CV-ul dvs. la nr de fax 0268507263 sau pe e-mail info@draexlmaier.com cu mentiunea "Tehnician Achiziţii - Disponent DTR Codlea"

Angajam personal - Rolem

Sc. Rolem Codlea, angajeaza: Sef de formatie lacuire/ Line leader
CERINTE:
- Minim studii medii tehnice;
- Cunoştinţe operare PC (MS Office);
- Capacitate de organizare, comunicare, coordonare şi planificare;
- Abilităţi de a instrui, îndruma şi de a motiva subordonaţii;
- Experienţă de minim 2 ani într-un post similar, de preferat în industria auto;
RESPONSABILITATI:
- Coordonează o echipă de lucru în scopul realizării tuturor sarcinilor de producţie;
- Este responsabil de realizarea numărului de piese cerut în sectorul de lucru, la calitatea şi termenul indicat;
- Urmăreşte şi îndeplineşte indicatorii de performanţă stabiliţi;  etc.

Trimite-ti CV-ul dvs. prin fax la 0268.507.398 sau pe e-mail : info@hib-solutions.com cu mentiunea Sef de formatie lacuire/ Line leader (Rolem)

miercuri, 16 noiembrie 2011

Vand pamant în Codlea-Brasov, Zona Industriala (Drumul Halchiului), suprafata 25.000 mp, front stradal 65 metri , cu utilitati. Pret: negociabil - 0766308091
Str.Lunga 82 - andrei_mrsn@yahoo.com

Caut Apt. 2 camere !

Caut un apartament cu 2 camere sa-l inchiriez ptr doua saptamani.
Incepand cu data de 20.11.2011 pana in 04.12.2011.
Daca ma puteti rezolva trimite-ti e-mail la mariana.jinga@hotmail.it. Va multumesc

marți, 15 noiembrie 2011

Vand Jante BMW

Vand Jante BMW aluminiu cu cauciucuri de iarna, 100 Ron Buc. 0736234193
Si cauciucuri vara FIRESTONE 185/65R14, 50 RON buc.

Vand LG ku990

Vand LG ku990 + incarcator + card 2 GB...urgent...150 ron!!
Tel. 0756814690

Vand Nokia 5800xpress

Vand urgent nokia 5800XpressMusic stare ft buna! ofer cutie incarcator cablu de date si husa! 300 lei!
tel 0761981662

luni, 14 noiembrie 2011

Apartament 3 camere Codlea de inchiriat

Inchiriez apartament 3 camere situat in cartierul Magurii ( 2 camere + livingroom), parchet nou, gresie, faianta, modern mobilat, centrala termica, apometre separat, internet, cablu tv, loc de parcare.
Pret negociabil 200 euro/luna. Pentru mai multe detalii sunati la nr. de telefon 0747.427.714

Inchiriez apartament 2 camere Codlea

Inchiriez apartament 2 camere Codlea, centrala termina proprie .
Pentru relatii sunati la telefon 0729.822.707 sau 0741.352.297

Vand apartament 2 camere Codlea

Vand apartament cu 2 camere, centrala termica, termopane, izolat termic, parchet.
Merita vazut, pret 27.000 euro sau la schimb cu garsoniera si diferenta de bani.
Relatii la tel. 0724.637.841 sau 0766.663.657

Vand epilator

Vand epilator in stare foarte buna, aproape nou, pret 50 lei
Informatii la nr 0748581255

vineri, 11 noiembrie 2011

Lucrari interioare/ exterioare constructii

Executam lucrari, case la rosu, izolari etc detalii la numarul de tel:0746058219
Suntem o firma foarte seriosa :"intreprinderea individuala Capverde Costel"

Vand Aprilia sr 50

Vand Aprilia sr 50, cei interesati pot suna pentru detalii la Telefon 0755646147

Vand teren intravilan in Codlea.1800 metri patrati cu posibilitati de parcelare.10 euro m2 negociabil.
Relatii la tel. 0721492352

Vand camera frigorifica

Vand camera frigorifica 60mp in stupini la 15000 de euro ,asigur montaj indiferent de loc tel 0756454954 Ady

miercuri, 9 noiembrie 2011

Vand Iphone Codlea

Vand Iphone 3g 8gb la cutie , cu incarcator si cabllu de date - 530lei
Pentru relatii sunati la telefon ‎0746 593 685

Vand teren agricol Codlea

Vand teren agricol langa Delaco si in zona Campul Alb la 60 centi mp
Relatii la tel. 0724471164 - persoana de contact: Eugenia,
5 hectare la doar 60 euro-centi Urgent

marți, 8 noiembrie 2011

Inchiriez apartament Codlea

Inchiriez apt 2 camere in Codlea nord. Relatii la tel. 0771506705

Vand Fiat /Skoda

Vand sau schimb un FIAT BRAVO,fabricat in 2000, 1600cc,numere noi italia valabile si o SKODA FELICIA,fabricata in 1996,1300cc numere rosii valabile pana in 30 noiembrie, sau le dau pe amandoua pe o masina Tel. 0765.900.210 respectiv 0742.735.323

luni, 7 noiembrie 2011

Vand nokia 5800 XpressMusic

Vand nokia 5800 XpressMusic din 2010, ofer la el cutia telefonului, cablu de date, incarcator, husa.
Pret 380 lei! cine e interesat.. -->> tel: 0761981662

Cautam urgent bucatar in Brasov

Cautam urgent Bucatar pentru Mese Festive
Telefon : 0744695446

Afacere de vanzare in Codlea

Business de vanzare, societate comerciala cu taxele la zi, vanzare la pachet cu mobilier, vitrine, frigidere etc.
Afacerea cuprinde momentan vanzarea de produse alimentare si nealimantare.
 Pentru relatii puteti suna la tel.0763373010

Inchiriez spatiu comercial Codlea

Ofer spre inchiriere spatiu comercial in cartierul Magurii, 30 de mp, poate fi folosit in diverse domenii.
Relatii la telefon .0763.373.010

Vand cauciucuri de iarna Codlea

Vand cauciucuri iarna 175/65 R14. 100ron - 4 buc. Relatii la tel. 0736234193

duminică, 6 noiembrie 2011

marți, 1 noiembrie 2011

Vand apartament Codlea

Vand apartament 2 camere semidecomandat, parter, bloc izolat, mobilat si utilat dupa ultimele standarde, centrala, usa metalica, pret 25.000 euro. Relatii la tel. 0734.772.917